Login:
Heslo:VÝ(DO)PUKNÁ 2020

Dne 1.8.2020 proběhne FANKLUBÁCKÁ VÝ(DO)PUKNÁ. Tentokrát na hřišti u Malého jezu, kde se akce konala již několikrát ...

Datum: 20.7.2020 | Zhlédnuto: 1096x


Dne 1.8.2020 proběhne FANKLUBÁCKÁ VÝ(DO)PUKNÁ. Tentokrát na hřišti u Malého jezu, kde se akce konala již několikrát. https://mapy.cz/s/falopufodu


Začátek akce je již v 10 hodin. Vzhledem k různým nařízením je oficiální konec stanoven na 22 hodinu. Hlavní náplní bude jako vždy turnaj v nohejbale a petanque. Dále proběhne předávání cen za KM Ligu. Samozřejmě nebude chybět ani dobré (lokální) točené pivo, víno, nealko a něco k zakousnutí (klobásky, pikador a tak..) Prasátko nebude! Stačí,že jedno prase dorazí (možná) 17.9. na hokej.:-) Kdo chce pít "tvrdý" alkohol musí si vystačit s vlastními zásobami.


Prosíme všechny, kteří se chtějí zúčastnit, aby potvrdili svoji účast na e-mail motorfans@email.cz do čtvrtka 30.7.2020  (stačí napsat - do e-mailu počet osob). Není to závazné, ale pouze orientační, abychom věděli, kolik čeho objednat.

Vstupné na akci a ceny za občerstvení budou příznivé. Zejména pro členy fanklubu. (Není vhodné brát si s sebou velké bankovky - ideální jsou bankovky s obrázkem Karla IV. a drobné mince).

Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu, pokecáme, zahrajeme si a popijeme. Tudíž doražte všichni včas a s dobrou náladou.


WC je k dispozici v místě konání. Pokud bude dobré počasí - doporučujeme plavky, deku.


Turnaje v nohejbalu a petanque
Každý účastník akce se může zúčastnit pouze jednoho turnaje !
Přihlašování do turnaje pouze do 11:00. V 11:15 budou turnaje rozlosovány a v 11:30 zahájeny.

Vyhlášení výsledků KM ligy bude po 17 hodině.

Sledujte prosím www stránky fanklubu, kdyby došlo k neplánované změně! Členům fanklubu případně zašleme informaci o změně e-mailem.