Login:
Heslo:Autobusem do Vsetína!!!

Nekončíme, ale musíme bojovat i v 5. semifinálovém utkání!

Datum: 20.3.2019 | Zhlédnuto: 2023x


Místo volného pátku se vydáme autobusem přes celou republiku do vzdáleného Vsetína. Semifinálový zápas s pořadovým číslem 5. se uskuteční v pátek 22. března.

Vypraven bude jeden autobus s kapacitou 49 míst! Neváhejte a hlaste se do čtvrtka 21. 3. do 20 hodin.

Cena:  Fanklub:  300,- Kč + 140,- Kč lístek

            Fanklub junior:   250,- Kč + 0,-Kč nebo 140,- Kč lístek (Děti do 140 cm neplatí vstup-Pokud dítě do 140 cm pojede busem, prosím napište nám to dopředu při přihlášení na mail. Děkujeme.)

            Nečlen fanklubu:  450,- Kč + 140,- Kč    

Vstupenky jsou pro autobus zajištěny a platit je budete v autobuse. (Nekupujte je tedy přes internetový prodej!)

Odjezd:   10:30 od BA (sraz v 10:15)

Volná místa: 5 (ze 49)

1) Závazně se hlaste na email fanklubu motorfans@email.cz. Do předmětu emailu uvádějte VSETÍN, do textu příjmení + jméno (platí u přihlašování více lidí), popřípadě fanklubáci i své ID.

2) Následně bude odeslán email s potvrzením registrace, ve kterém vám bude přiděleno vaše číslo výjezdu (pro usnadnění hledání při placení je nutno si toto číslo u každého jména pamatovat).

3) Placení bude probíhat v autobuse při cestě dle seznamu přihlášených.

4) Pokud je někdo závazně nahlášen a nakonec se nemůže zúčastnit, tak se neprodleně odhlásí na mail motorfans@email.cz ! Zabíráte místo těm, kteří by jet chtěli, ale při plném obsazení autobusu nemohou.

! Ze zkušeností a postřehů si Motorfans vyhrazuje právo na určení konečného složení účastníků výjezdu.

!! V případě neukázněnosti může být daná osoba z přepravy kdykoli vyloučena.

INFORMACE OHLEDNĚ LÍSTKŮ NA PÁTEČNÍ ZÁPAS!!!

Vedení Vsetína se na základě informací od svých výjezdníků, kteří byli dnes po skončení zápasu v autech zastaveni, napadeni a okradeni, rozhodlo neuvolnit žádné lístky na páteční zápas do sektoru hostů. Situaci řeší vedení obou klubů (A doufáme PČR)... Slušní fanoušci se tedy díky "ultrasákům" do Vsetína nejspíše nepodívají...

POUZE AUTOBUSOVÍ ÚČASTNÍCI MAJÍ LÍSTKY DO SEKTORU ZAMLUVENÉ.

AKTUALIZACE 21.3.: Vsetín se po vzájemné dohodě klubů dnes ráno rozhodl doprodat 52 lístků do sektoru hostí. Incident popsaný výše se opravdu stal (Info od p. Toboly, kterému incident ohlásili vsetínští fans ihned po tom, co se to stalo, ikdyž se dušují, že to nikdo neoznamoval.) Pokud se incidentu neúčastnili "naše" skupinky Ultras, ale například fotbalové, tak je to možná ještě horší.