Login:
Heslo:Vsetín, dobré skutky a chystané výjezdy...

Výjezd do Vsetína, Motorfans pomáhá a plánované výjezdy na říjen...více informací uvnitř článku.

Datum: 26.9.2017 | Zhlédnuto: 3734x


VÝJEZD DO VSETÍNA

Sobotní autobusový výjezd do Vsetína se bohužel konat nebude. Nesehnali jsme spolehlivého dopravce, který by měl volný autobus. Je nám to líto, ale budeme muset zvolit autovou dopravu. Snad se nás i přes tuhle nepříjemnou situaci sejde ve staronové destinaci co nejvíce!

Motorfans pomáhá a dělá dobré skutky!

Jako již několikátý rok jsme se rozhodli pomoci těm, kteří to potřebují. Společně s dalšími fanklubáky jsme se rozhodli zpříjemnit dny těm, kteří v životě nemají tolik štěstí. Společně jsme věnovali 6 permanentních vstupenek na celou sezónu Motoru dětem z MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice, Riegrova 1.

A další dobrý skutek jsme uskutečnili pro Jardu Janovského. Kluka, kterému osud připravil nelehký život. Ale Jarda je bojovník a srdce mu bije pro Motor. Proto jsme se rozhodli, že mu pomůžeme pořádně fandit a věnovali jsme mu 2 permanentní vstupenky na celou sezónu Motoru. Jarda permice

Plánované výjezdy:

Sobota 7. 10. 2017 výjezd do Ústí nad Labem. Výjezd bude vlakový a bude probíhat stejně jako první letošní výjezd do Litoměřic.

Středa 18. 10. 2017 na Slávii. Budeme pořádat autobusový výjezd.

Sobota 21. 10. 2017 do Havířova. Budeme pořádat autobusový výjezd.

Podrobné informace o pořádaných výjezdech budeme zveřejňovat v nejbližší době.