Login:
Heslo:Vánoční autobusový výjezd do Vsetína

POZOR! Odjezd je posunut už na 10:00!!!! DVA AUTOBUSY JSOU PLNĚ OBSAZENY!!! DALŠÍ AUTOBUS VYPRAVEN NEBUDE! UŽ NENÍ ŽÁDNÁ MOŽNOST SE NA VÝJEZD PŘIHLÁSIT!

Datum: 3.12.2017 | Zhlédnuto: 3504x


DVA AUTOBUSY JSOU PLNĚ OBSAZENY! DALŠÍ AUTOBUS UŽ VYPRAVEN NEBUDE! PROSÍME, UŽ SE NEPŘIHLAŠUJTE!

Ihned po svátcích fanklub pořádá autobusový výjezd do Vsetína, proto neváhejte a pojeďte s námi za naším milovaným Motorem.

 

Cena:  

            člen fanklubu - 100,-kč

            nečlen - 400,-kč

            člen fanklubu junior - 100,- kč

Pro autobusové účastníky jsou lístky zařízeny. Cena je 90,- kč a dostanete je v autobusech při cestě do Vsetína. Pro ostatní bude 21. 12. spuštěn internetový předprodej na stránkách Vsetína. Raději s koupí lístků neotálejte, ve Vsetíně si myslí, že bude vyprodáno.

Odjezd: 10:00 od BA (sraz 9:30)

Volná místa: 0 (ze 113)

 

1) Závazně se hlaste na email fanklubu motorfans[zavináč]email.cz v podobě do předmětu VSETÍN, do textu příjmení + jméno (platí u přihlašování více lidí), popřípadě fanklubáci i své ID.

2) Následně bude odeslán email s potvrzením registrace, ve kterém vám bude přiděleno vaše číslo výjezdu (pro usnadnění hledání při placení je nutno si toto číslo u každého jména pamatovat).

3) Placení bude probíhat v autobuse při cestě dle seznamu přihlášených.

4) Pokud je někdo závazně nahlášen a nakonec se nemůže zúčastnit, tak se neprodleně odhlásí na mail motorfans@email.cz ! Zabíráte místo těm, kteří by jet chtěli, ale při plném obsazení autobusu nemohou.

! Ze zkušeností a postřehů si Motorfans vyhrazuje právo na určení konečného složení účastníků výjezdu.

!! V případě neukázněnosti může být daná osoba z přepravy kdykoli vyloučena.