Login:
Heslo:Sbírka školních a výtvarných potřeb

Datum: 2.3.2022 | Zhlédnuto: 1390x


V neděli 6. března proběhne před domácím zápasem Motoru s Libercem sbírka školních, výtvarných, malířských potřeb a her pro sluchově postižené děti.
 
Tři ročníky sbírky máme za sebou víc než úspěšně a po nucené pauze se rychle vrhneme na 4. ročník. Žáci z MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené v Českých Budějovicích (Riegrova 1) ocení každý Váš dar. Moc Vám za ně děkujeme.
 
Ptáte se, co se vlastně bude sbírat? Odpověď je jednoduchá. Sbírat se budou školní potřeby, výtvarné a malířské pomůcky a případně karetní či deskové hry. Pořád nevíte, co přinést? Tak tady je konkrétní inspirace: čtvrtky, lepidla, nůžky, pastelky, fixy, tužky, barevné papíry, bločky, sešity, pravítka, voskovky, krepový papír, penál, karty, pexesa, omalovánky... A nepohrdneme ani papíry na kreslení (do kopírek nebo šmíráky). 
Žáci chodí fandit na Motor, takže budou rádi i za Motorácké artefakty.
Prosíme nenoste nám hračky! Vše, co se chystáte věnovat, by mělo být nové nebo v dobrém (zachovalém) stavu.
 
Vaše dary budeme vybírat hned u vstupů do Budvar Arény do předem připravených krabic nebo během přestávek v kotli u bubnů. 
 
Za každý Váš dar děkujeme!
 
Při poslední sbírce se celkem vybralo 6 krabic potřeb. Z rukou zástupců vedení fanklubu je převzali za celou školu tito žáci. Ještě jednou moc všem děkují! 
sbírka potřeby 2020