Login:
Heslo:Fanklubácký kalendář na rok 2018

Prodej prvních výtisků bude probíhat v pátek 22. 12. na domácím zápase Motoru. Prodej bude probíhat na tribunách nebo přímo v kotli u bubnů. Počet prvních výtisků bude omezen na 250 ks, další várka půjde do prodeje ihned po dotisku.

Datum: 19.12.2017 | Zhlédnuto: 4040x


Představujeme Vám kalendář pro rok 2018, který jistě potěší každého hokejového fanouška. Jedná se o spolupráci Motorfans, Ladies a Legend Motoru.

Kalendář potěší, ale také hlavně pomůže. 100,- Kč z každého prodaného kusu poputuje MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené v Českých Budějovicích (Riegrova 1).

Cena kalendáře je 200,- Kč.

Prodej bude probíhat v pátek 22. 12. 2018 na domácím zápase Motoru na tribunách nebo přímo v kotli u bubnů. Počet prvních výtisků je 250 kusů, ale nebojte se, další várka je ve výrobě a ihned po dodání půjde do prodeje.

Poděkování patří legendám Motoru: Vladimír Caldr, Jiří Lála, Petr Sailer, Pavel Bláha, Aleš Kotalík, Martin Štrba, Stanislav Bednařík, Radek Ťoupal, Roman Turek, Roman Kondelík, Václav Král, Ladislav Gula a Luboš Rob, Motor Ladies, fotografce Soně Švihelové, Robertu Strakovi (tisk kalendáře) a fanklubu Motorfans.