Login:
Heslo:

Kalendář akcí
<< duben 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


24.Sraz hokejových fanoušků


Letošní ročník srazu jsme nuceni přesunout na rok 2021. Důvodem je nestálá situace ohledně Koronaviru (Covid-19). Možná by to vládní opatření už dovolovala, ale nikdo nám nezaručí, že to nebude za týden, měsíc nebo dva jinak. Také by bylo velmi náročné (jak finančně, tak organizačně) splnit veškerá hygienická opatření určená vládou. Chceme chránit zdraví nás všech, proto se raději lépe připravíme na příští rok. Sraz v roce 2021 měl pořádat zlínský fanklub. Po dohodě s jeho vedením jsme "náš" 24. ročník přesunuli na rok 2021 a 25. ročník se bude konat pod taktovkou zlínského fanklubu v roce 2022.

 

Informace níže zůstávají v platnosti na příští rok, pouze v průběhu roku upřesníme datum konání.

 

Děkujeme za pochopení.

 

 

Vybrat vhodný areál v rozumné dostupnosti od Českých Budějovic bylo opravdu náročné. Nakonec jsme zvolili Vodácký areál Lídy Polesné, který se nachází v Českém Vrbném u Českých Budějovic. (49.0134811N, 14.4519614E)

 

Vodácký areál má parametry klasického kempu s ubytováním ve stanech. Dále se snažíme s majitelem vyjednat možnost vjezdu obytného auta nebo menšího karavanu. O této možnosti budeme dále informovat.

Možnost ubytování v hostelu má bohužel velmi omezenou kapacitu. (Kapacita je již vyčerpána.)

Další možnosti ubytování v okolí:

                  statek Bavorovice

                  privát Dvořák

                  apartments U Cara

 

Parkování bude zajištěno uvnitř nebo poblíž areálu.

 

Vstupné na celou akci je 400,- Kč (Cena zahrnuje vystoupení kapel, doprovodný program, ceny do soutěží, suvenýr a ubytování ve stanu.)

 

Program: Jako každý rok bude připraven nabitý program. Můžete se těšit na různé kapely (LIMIT, Colectiv, Budweis Drunken Bastards), soutěže, hry a hlavně na kamarády. Dále vymýšlíme plavbu lodí, návštěvu Zoo nebo motokáry. Program budeme průběžně doplňovat a zveřejňovat.

 

Ptáte se, zda bude co jíst a pít? Nebojte se, co se týče jídla, určitě o Vás bude dobře postaráno. A co bude na čepu? V areálu srazu to bude Regent a v restauraci Budvar.

 

Pro malé fanoušky je v areálu dětské hřiště s lanovkou.

 

V dosahu areálu je MHD (pro neznalé Městská Hromadná Doprava), nákupní centrum, cyklostezka vedoucí z Českých Budějovic na Hlubokou nad Vltavou, Zoologická zahrada Hluboká a spousty dalších míst, které stojí za navštívení.

 

Další informace budeme průběžně doplňovat.

Pokud byste měli nějaké dotazy, obraťte se na email: motorfans@email.cz